Fischer TAPBOUT 80110279 DS100 - 80110279
Artikelnummer: 22661478 | Fabrikantnummer: 80110279 | EAN: 8712061024087
Het productnummer van de fabrikant is 80110279. Het EAN nummer is 8712061024087. Het interne artikelnummer is 22661478.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Kopdiameter | 17 mm |
| Kophoogte | 6.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M10X25 DS100
Artikelnummer: 22663140
Fabrikantnummer: 80510279
Fischer SCHROEF RVS M10X25 DS100
Artikelnummer: 22663944
Fabrikantnummer: 80710279
Fischer BOUT RVS M10X25 DS100
Artikelnummer: 22664256
Fabrikantnummer: 80910279
Fischer SCHROEF RVS M10X25 DS100
Artikelnummer: 22662543
Fabrikantnummer: 80410279