Fischer TAPBOUT 80110399 DS100 - 80110399
Artikelnummer: 22661483 | Fabrikantnummer: 80110399 | EAN: 8712061449446
Het productnummer van de fabrikant is 80110399. Het EAN nummer is 8712061449446. Het interne artikelnummer is 22661483.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 17 mm |
| Kophoogte | 6.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010399 DS100
Artikelnummer: 22660662
Fabrikantnummer: 80010399
Fischer SCHROEF RVS M10X45 DS100
Artikelnummer: 22663148
Fabrikantnummer: 80510399
Fischer SCHROEF RVS M10X45 DS100
Artikelnummer: 22663952
Fabrikantnummer: 80710399
Fischer SCHROEF RVS M10X45 DS100
Artikelnummer: 22662551
Fabrikantnummer: 80410399