Fischer TAPBOUT 80112231 DS50 - 80112231
Artikelnummer: 22661525 | Fabrikantnummer: 80112231 | EAN: 8712061387670
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 20mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80112231. Het EAN nummer is 8712061387670. Het interne artikelnummer is 22661525.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M12x 20 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kophoogte | 7.5 mm |
| Kopdiameter | 19 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80112231 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X20 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X20 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X20 DS50
Artikelnummer: 22663979
Fabrikantnummer: 80712231
Fischer BOUT RVS M12X20 DS50
Fischer BOUT RVS M12X20 DS50
Fischer BOUT RVS M12X20 DS50
Artikelnummer: 22664293
Fabrikantnummer: 80912231
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product