Fischer TAPBOUT 80112429 DS50 - 80112429
Artikelnummer: 22661536 | Fabrikantnummer: 80112429 | EAN: 8712061548613
Het productnummer van de fabrikant is 80112429. Het EAN nummer is 8712061548613. Het interne artikelnummer is 22661536.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Kophoogte | 7.5 mm |
| Kopdiameter | 19 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012429 DS50
Artikelnummer: 22660728
Fabrikantnummer: 80012429
Fischer SCHROEF RVS M12X55 DS50
Artikelnummer: 22663994
Fabrikantnummer: 80712429
Fischer BOUT RVS M12X55 DS50
Artikelnummer: 22664316
Fabrikantnummer: 80912429