Fischer TAPBOUT 80116739 DS25 - 80116739
Artikelnummer: 22661650 | Fabrikantnummer: 80116739 | EAN: 8712061549306
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 16, lengte tot onderkant kop 160mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80116739. Het EAN nummer is 8712061549306. Het interne artikelnummer is 22661650.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M16x160 roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 2 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kophoogte | 10 mm |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 16 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 160 mm |
| Schroefdraadlengte | 160 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80116739 DS25
Fischer ZESKBOUT 80016739 DS10
Fischer ZESKBOUT 80016739 DS10
Fischer ZESKBOUT 80016739 DS10
Artikelnummer: 22660855
Fabrikantnummer: 80016739
Fischer VEERRING 84216009 DS50
Fischer VEERRING 84216009 DS50
Fischer VEERRING 84216009 DS50
Artikelnummer: 22667626
Fabrikantnummer: 84216009
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product