Fischer TAPBOUT 80120379 DS25 - 80120379
Artikelnummer: 22661706 | Fabrikantnummer: 80120379 | EAN: 8712061550364
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 40mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80120379. Het EAN nummer is 8712061550364. Het interne artikelnummer is 22661706.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M20x 40 roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Kophoogte | 12.5 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80120379 DS25
Fischer BOUT RVS M20X40 DS25
Fischer BOUT RVS M20X40 DS25
Fischer BOUT RVS M20X40 DS25
Artikelnummer: 22664890
Fabrikantnummer: 81520379
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product