Fischer TAPBOUT 80120391 DS25 - 80120391
Artikelnummer: 22661707 | Fabrikantnummer: 80120391 | EAN: 8712061388233
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 45mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80120391. Het EAN nummer is 8712061388233. Het interne artikelnummer is 22661707.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M20x 45 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kophoogte | 12.5 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80120391 DS25
Fischer BOUT RVS M20X45 DS25
Fischer BOUT RVS M20X45 DS25
Fischer BOUT RVS M20X45 DS25
Artikelnummer: 22664891
Fabrikantnummer: 81520391
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product