Fischer TAPBOUT 80120469 DS25 - 80120469
Artikelnummer: 22661716 | Fabrikantnummer: 80120469 | EAN: 8712061550449
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 65mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80120469. Het EAN nummer is 8712061550449. Het interne artikelnummer is 22661716.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M20x 65 roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Kophoogte | 12.5 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80120469 DS25
Fischer ZESKBOUT 80020469 DS25
Fischer ZESKBOUT 80020469 DS25
Fischer ZESKBOUT 80020469 DS25
Artikelnummer: 22660926
Fabrikantnummer: 80020469
Fischer BOUT RVS M20X65 DS25
Fischer BOUT RVS M20X65 DS25
Fischer BOUT RVS M20X65 DS25
Artikelnummer: 22664900
Fabrikantnummer: 81520469
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product