Fischer TAPBOUT 80120719 DS25 - 80120719
Artikelnummer: 22661736 | Fabrikantnummer: 80120719 | EAN: 8712061550166
Het productnummer van de fabrikant is 80120719. Het EAN nummer is 8712061550166. Het interne artikelnummer is 22661736.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 150 mm |
| Kophoogte | 12.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 150 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80020719 DS25
Artikelnummer: 22660946
Fabrikantnummer: 80020719
Fischer SCHROEF RVS M20X150 DS10
Artikelnummer: 22664136
Fabrikantnummer: 80720719
Fischer BOUT RVS M20X150 DS25
Artikelnummer: 22664920
Fabrikantnummer: 81520719