Fischer TAPBOUT 80124441 DS10 - 80124441
Artikelnummer: 22661796 | Fabrikantnummer: 80124441 | EAN: 8712061388653
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 60mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124441. Het EAN nummer is 8712061388653. Het interne artikelnummer is 22661796.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x 60 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 60 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Kophoogte | 15 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124441 DS10
Fischer BOUT RVS M24X60 DS10
Fischer BOUT RVS M24X60 DS10
Fischer BOUT RVS M24X60 DS10
Artikelnummer: 22664929
Fabrikantnummer: 81524441
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product