Fischer TAPBOUT 80124469 DS10 - 80124469
Artikelnummer: 22661799 | Fabrikantnummer: 80124469 | EAN: 8712061551262
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 56mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, kopdiameter 36mm, kophoogte 15mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80124469. Het EAN nummer is 8712061551262. Het interne artikelnummer is 22661799.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x 65 roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Kophoogte | 15 mm |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 56 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124469 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024469 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024469 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024469 DS10
Artikelnummer: 22661011
Fabrikantnummer: 80024469
Fischer BOUT RVS M24X65 DS10
Fischer BOUT RVS M24X65 DS10
Fischer BOUT RVS M24X65 DS10
Artikelnummer: 22664932
Fabrikantnummer: 81524469
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product