Fischer TAPBOUT 80124551 DS10 - 80124551
Artikelnummer: 22661806 | Fabrikantnummer: 80124551 | EAN: 8712061388738
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 90mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124551. Het EAN nummer is 8712061388738. Het interne artikelnummer is 22661806.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x 90 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Schroefdraadlengte | 90 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 90 mm |
| Kophoogte | 15 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124551 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024551 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024551 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024551 DS10
Artikelnummer: 22661018
Fabrikantnummer: 80024551
Fischer BOUT RVS M24X90 DS10
Fischer BOUT RVS M24X90 DS10
Fischer BOUT RVS M24X90 DS10
Artikelnummer: 22664939
Fabrikantnummer: 81524551
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product