Fischer TAPBOUT 80124581 DS10 - 80124581
Artikelnummer: 22661808 | Fabrikantnummer: 80124581 | EAN: 8712061388752
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 100mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124581. Het EAN nummer is 8712061388752. Het interne artikelnummer is 22661808.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x100 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Schroefdraadlengte | 100 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 100 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Kophoogte | 15 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124581 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024581 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024581 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024581 DS10
Artikelnummer: 22661020
Fabrikantnummer: 80024581
Fischer BOUT RVS M24X100 DS10
Fischer BOUT RVS M24X100 DS10
Fischer BOUT RVS M24X100 DS10
Artikelnummer: 22664941
Fabrikantnummer: 81524581
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product