Fischer TAPBOUT 80124611 DS10 - 80124611
Artikelnummer: 22661810 | Fabrikantnummer: 80124611 | EAN: 8712061388776
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 110mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124611. Het EAN nummer is 8712061388776. Het interne artikelnummer is 22661810.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x110 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Kophoogte | 15 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124611 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024611 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024611 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024611 DS10
Artikelnummer: 22661022
Fabrikantnummer: 80024611
Fischer BOUT RVS M24X110 DS10
Fischer BOUT RVS M24X110 DS10
Fischer BOUT RVS M24X110 DS10
Artikelnummer: 22664943
Fabrikantnummer: 81524611
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product