Fischer TAPBOUT 80124641 DS10 - 80124641
Artikelnummer: 22661812 | Fabrikantnummer: 80124641 | EAN: 8712061388790
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 120mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124641. Het EAN nummer is 8712061388790. Het interne artikelnummer is 22661812.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x120 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Schroefdraadlengte | 120 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 120 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Kophoogte | 15 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124641 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024641 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024641 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024641 DS10
Artikelnummer: 22661024
Fabrikantnummer: 80024641
Fischer BOUT RVS M24X120 DS10
Fischer BOUT RVS M24X120 DS10
Fischer BOUT RVS M24X120 DS10
Artikelnummer: 22664945
Fabrikantnummer: 81524641
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product