Fischer TAPBOUT 80124701 DS10 - 80124701
Artikelnummer: 22661816 | Fabrikantnummer: 80124701 | EAN: 8712061388837
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 140mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124701. Het EAN nummer is 8712061388837. Het interne artikelnummer is 22661816.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x140 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 140 mm |
| Kophoogte | 15 mm |
| Schroefdraadlengte | 140 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124701 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024701 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024701 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024701 DS10
Artikelnummer: 22661028
Fabrikantnummer: 80024701
Fischer BOUT RVS M24X140 DS10
Fischer BOUT RVS M24X140 DS10
Fischer BOUT RVS M24X140 DS10
Artikelnummer: 22664949
Fabrikantnummer: 81524701
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product