Fischer TAPBOUT 80124719 DS10 - 80124719
Artikelnummer: 22661819 | Fabrikantnummer: 80124719 | EAN: 8712061551002
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 150mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124719. Het EAN nummer is 8712061551002. Het interne artikelnummer is 22661819.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x150 roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 150 mm |
| Kophoogte | 15 mm |
| Schroefdraadlengte | 150 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124719 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024719 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024719 DS10
Fischer ZESKBOUT 80024719 DS10
Artikelnummer: 22661031
Fabrikantnummer: 80024719
Fischer BOUT RVS M24X150 DS10
Fischer BOUT RVS M24X150 DS10
Fischer BOUT RVS M24X150 DS10
Artikelnummer: 22664952
Fabrikantnummer: 81524719
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product