Fischer ZESKBOUT 80005391 DS200 - 80005391
Artikelnummer: 22660518 | Fabrikantnummer: 80005391 | EAN: 8712061140336
Het productnummer van de fabrikant is 80005391. Het EAN nummer is 8712061140336. Het interne artikelnummer is 22660518.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Kophoogte | 3.5 mm |
| Kopdiameter | 8.79 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer TAPBOUT 80105391 DS200
Artikelnummer: 22661356
Fabrikantnummer: 80105391
Fischer SCHROEF RVS M5X45 DS200
Artikelnummer: 22663471
Fabrikantnummer: 80605391
Fischer SCHROEF RVS M5X45 DS200
Artikelnummer: 22663472
Fabrikantnummer: 80605392
Fischer SCHROEF RVS M5X45 DS200
Artikelnummer: 22663473
Fabrikantnummer: 80605393
Fischer SCHROEF RVS M5X45 DS500
Artikelnummer: 22662870
Fabrikantnummer: 80505391
Fischer SCHROEF RVS M5X45 DS200
Artikelnummer: 22662872
Fabrikantnummer: 80505393
Fischer SCHROEF RVS M5X45 DS200
Artikelnummer: 22662871
Fabrikantnummer: 80505392
Fischer SCHROEF RVS M5X45 DS200
Artikelnummer: 22662440
Fabrikantnummer: 80405391