Fischer ZESKBOUT 80012371 DS50 - 80012371
Artikelnummer: 22660721 | Fabrikantnummer: 80012371 | EAN: 8712061143481
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 40mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, kopdiameter 21.1mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80012371. Het EAN nummer is 8712061143481. Het interne artikelnummer is 22660721.
Aanvullende informatie
Zeskantbout DIN 931 M12x 40 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Kophoogte | 7.5 mm |
| Kopdiameter | 21.1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer ZESKBOUT 80012371 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X40 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X40 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X40 DS50
Artikelnummer: 22663987
Fabrikantnummer: 80712371
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product