Fischer ZESKBOUT 80024461 DS10 - 80024461
Artikelnummer: 22661010 | Fabrikantnummer: 80024461 | EAN: 8712061390793
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 65mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, kopdiameter 39.98mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80024461. Het EAN nummer is 8712061390793. Het interne artikelnummer is 22661010.
Aanvullende informatie
Zeskantbout DIN 931 M24x 65 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Kophoogte | 15 mm |
| Schroefdraadlengte | 54 mm |
| Kopdiameter | 39.98 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer ZESKBOUT 80024461 DS10
Fischer TAPBOUT 80124461 DS10
Fischer TAPBOUT 80124461 DS10
Fischer TAPBOUT 80124461 DS10
Artikelnummer: 22661798
Fabrikantnummer: 80124461
Fischer BOUT RVS M24X65 DS10
Fischer BOUT RVS M24X65 DS10
Fischer BOUT RVS M24X65 DS10
Artikelnummer: 22664931
Fabrikantnummer: 81524461
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product