Fischer ZESKBOUT 80024671 DS10 - 80024671
Artikelnummer: 22661026 | Fabrikantnummer: 80024671 | EAN: 8712061144792
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 130mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, kopdiameter 39.98mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80024671. Het EAN nummer is 8712061144792. Het interne artikelnummer is 22661026.
Aanvullende informatie
Zeskantbout DIN 931 M24x130 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 130 mm |
| Kophoogte | 15 mm |
| Kopdiameter | 39.98 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer ZESKBOUT 80024671 DS10
Fischer TAPBOUT 80124671 DS10
Fischer TAPBOUT 80124671 DS10
Fischer TAPBOUT 80124671 DS10
Artikelnummer: 22661814
Fabrikantnummer: 80124671
Fischer BOUT RVS M24X130 DS10
Fischer BOUT RVS M24X130 DS10
Fischer BOUT RVS M24X130 DS10
Artikelnummer: 22664947
Fabrikantnummer: 81524671
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product