Flamco GP grondplaat voor beugelbevestiging 1/2" 60x60mm 39416 - 10-39416
Artikelnummer: 20585388 | Fabrikantnummer: 10-39416 | EAN: 8712874394162
Omschrijving
Flamco GP grondplaat voor beugelbevestiging, staal, breedte 60mm, diameter 60mm, (hxl) 18x60mm, aansluitmaat aansluitvoorziening 1/2", aansluitvoorziening binnendraad cilindrisch B, rond, 1 aansluitvoorzieningen, 2 bevestigingsgaten, dikte 3mm, oppervlaktebescherming elektrolytisch verzinkt,
Het productnummer van de fabrikant is 10-39416. Het EAN nummer is 8712874394162. Het interne artikelnummer is 20585388.
Aanvullende informatie
GP bevestigingsplaten Ø 60
GP bevestigingsplaten kunnen ook worden gebruikt voor toepassing in vastpuntconstructies, in combinatie met KB kapbeugels of BVP bevestiging vastpunt.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Flamco
Specificaties
GP bevestigingsplaten kunnen ook worden gebruikt voor toepassing in vastpuntconstructies, in combinatie met KB kapbeugels of BVP bevestiging vastpunt.
| Klasse |
Grondplaat voor beugelbevestiging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Flamco
Toon alle producten van Flamco |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Lengte | 18 mm |
| Aantal bevestigingsgaten | 2 |
| Aansluitvoorziening | Binnendraad metrisch |
| Aantal aansluitvoorzieningen | 1 |
| Hartafstand aansluitvoorziening verstelbaar | Nee |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening | 1/2" |
| Dikte | 60 mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product
Flamco GP grondplaat voor beugelbevestiging 1/2" 60x60mm 39416
Artikelnummer: 20585388
Fabrikantnummer: 10-39416