FLIR Oplaadbare batterij Battery Li-ion 3.65 V, 8.5 ah, 31 WH (T6XX, T10XX) - T199364ACC
Artikelnummer: 23534754 | Fabrikantnummer: T199364ACC | EAN: 7332558011799
Het productnummer van de fabrikant is T199364ACC. Het EAN nummer is 7332558011799. Het interne artikelnummer is 23534754.
| Klasse |
Oplaadbare batterij
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
FLIR
Toon alle producten van FLIR |
| Serie |
Oplaadbare batterij
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 84 mm |
| Geschikt voor snellader | Nee |
| Explosieveilige toepassing | Nee |
| Kunststof behuizing | Nee |
| Grootte aanduiding | Overig |
| Samengesteld / accupack | Nee |
| Hoogte incl. pool | 49 mm |
| Gewicht | 236 g |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 45 °C |
| Nom. spanning | 3.65 V |
| Capaciteit | 8500 mAh |
| Categorieën |
Batterijen en accus
Huishoudelijk |
Artikelnummer: 23534754
Fabrikantnummer: T199364ACC