Fluke C25 draagtas serie 20/70 - 681114
Artikelnummer: 12739396 | Fabrikantnummer: 681114 | EAN: 95969006378
Het productnummer van de fabrikant is 681114. Het EAN nummer is 95969006378. Het interne artikelnummer is 12739396.
Grote metertas voor Fluke multimeters
- Soepele draagtas met voering en binnenvak
- Afmetingen (H x B x D): 21,8 x 12,8 x 6,4 cm
| Klasse |
Gereedschapskist/-tas
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fluke
Toon alle producten van Fluke |
| Serie |
Gereedschapskist/-tas
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 128 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 64 mm |
| Met slot | Nee |
| Hoogte | 218 mm |
| Signaalrood | Nee |
| Met schouderriem | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Met schuim | Nee |
| Totaal aantal vakken | 2 |
| Uitneembaar vak | Nee |
| Met vakscheider | Nee |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Rolbaar | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Tas |
| Categorieën |
Koffer tas
Gereedschap |
Kyoritsu Draagtas voor 1050/1060 serie
Artikelnummer: 21670290
Fabrikantnummer: 9915400000