Fluke Meet- en testinstrument e-mobility FLK-Fev500/CCS2 met 1 jaar premuim care standard - 6024726
Artikelnummer: 26697237 | Fabrikantnummer: 6024726 | EAN: 195112130995
Omschrijving
FLK-FEV500/CCS2 met 1 JAAR PREMUIM CARE STANDARD
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fluke
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6024726. Het EAN nummer is 195112130995. Het interne artikelnummer is 26697237.
| Klasse |
Meet- en testinstrument oplaadvoorziening elektrisch voertuig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fluke
Toon alle producten van Fluke |
| Serie |
Meet- en testinstrument e-mobility
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 300 mm |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Gewicht | 26000 g |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Simulatie voertuigstatus | Ja |
| Simulatie aderdoorsnede | Nee |
| Statusaanduiding laadproces | Ja |
| Aansluiting Type 1 CCS | Nee |
| Aansluiting Type 3 | Nee |
| Aansluiting GB | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Simulatie foutstroom | Ja |
| Test PE aansluiting | Ja |
| Aansluiting Type 1 | Nee |
| Signaaluitgang | Nee |
| Meting weerstand laadconnector | Ja |
| Aansluiting Type 2 | Nee |
| Model | Koffer |
| Aansluiting Type 2 CCS | Ja |
| Aansluiting CHAdeMO | Ja |
| Categorieën | Laadpalen |
Huidige product
Fluke Meet- en testinstrument e-mobility FLK-Fev500/CCS2 met 1 jaar premuim care standard
Artikelnummer: 26697237
Fabrikantnummer: 6024726