Fluke Toebehoren voor meet- en testinstru Ac385 Krokodillenklemmen, cat iii 1500 V - 6071950
Artikelnummer: 26697239 | Fabrikantnummer: 6071950 | EAN: 195112140321
Omschrijving
AC385 krokodillenklemmen, CAT III 1500 V
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6071950. Het EAN nummer is 195112140321. Het interne artikelnummer is 26697239.
| Klasse |
Toebehoren voor meetinstrument
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fluke
Toon alle producten van Fluke |
| Serie |
Toebehoren voor meet- en testinstru
Toon alle producten in deze serie |
| Insteektechniek | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Met koffer/tas | Nee |
| Soort isolatiemateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Stroombelastbaarheid | 30 A |
| Max. werkspanning | 1000 V |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Krokodilklem |
| Categorieën |
Meetinstrumenten
Gereedschap |
Huidige product
Fluke Toebehoren voor meet- en testinstru Ac385 Krokodillenklemmen, cat iii 1500 V
Artikelnummer: 26697239
Fabrikantnummer: 6071950