Fluke Toebehoren voor meet- en testinstru TL321-Meetsnoerenset, cat iii 1500 V - 6078006
Artikelnummer: 26697240 | Fabrikantnummer: 6078006 | EAN: 195112142004
Omschrijving
TL321-meetsnoerenset, CAT III 1500 V
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6078006. Het EAN nummer is 195112142004. Het interne artikelnummer is 26697240.
| Klasse |
Toebehoren voor meetinstrument
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fluke
Toon alle producten van Fluke |
| Serie |
Toebehoren voor meet- en testinstru
Toon alle producten in deze serie |
| Insteektechniek | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Met koffer/tas | Nee |
| Stroombelastbaarheid | 30 A |
| Max. werkspanning | 1000 V |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Soort isolatiemateriaal | Siliconen |
| Type toebehoren/onderdelen | Meetsnoer |
| Categorieën |
Meetinstrumenten
Gereedschap |
Huidige product
Fluke Toebehoren voor meet- en testinstru TL321-Meetsnoerenset, cat iii 1500 V
Artikelnummer: 26697240
Fabrikantnummer: 6078006