Fluke Universele voedingseenheid Wandlader Voor solmetric pva I-V-units en solsensor - 6012070
Artikelnummer: 26697234 | Fabrikantnummer: 6012070 | EAN: 195112128541
Het productnummer van de fabrikant is 6012070. Het EAN nummer is 195112128541. Het interne artikelnummer is 26697234.
| Klasse |
Universele voedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fluke
Toon alle producten van Fluke |
| Serie |
Universele voedingseenheid
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 41 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Diepte | 32.6 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Max. uitgangsstroom 2 | 3 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| 1e Secundaire spanning bij DC | 5 - 5 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Hoogte | 74.3 mm |
| 2e Secundaire spanning bij DC | 5 - 5 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Artikelnummer: 26697234
Fabrikantnummer: 6012070