Frankische Roestvaststalen steekbocht 90° type 40 - 20860040
Artikelnummer: 26608943 | Fabrikantnummer: 20860040 | EAN: 4013960211559
Het productnummer van de fabrikant is 20860040. Het EAN nummer is 4013960211559. Het interne artikelnummer is 26608943.
- Zeer hoge corrosiebescherming
- Materiaal: V4A; 1.4571; AISI 316 TI
- Voor alle roestvaststalen buizen
| Klasse |
Bocht installatiebuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
FRANKISCHE
Toon alle producten van FRANKISCHE |
| Serie |
VBS-E
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Flexibel | Nee |
| Diameter | 40 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Oppervlakte gepolijst | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Ja |
| Met mof | Nee |
| Met inspectieopening en deksel | Nee |
| Kwaliteit van de oppervlaktecoating | Niet gecoat |
| Tweedelig | Nee |
| Voor nom. buisdiameter | 40 mm |
| Bochthoek | 90 ° |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Roestvaststaal (RVS) |
| Drukvastheidsklasse volgens EN 61386-1 | Geen |
| Model | Steken |
| Slagvastheid volgens EN 61386-1 | Geen |
| Radius | 170 mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Frankische Starre roestvaststalen buis 40MM
Artikelnummer: 26608935
Fabrikantnummer: 20814040