Frequentieregelaar U/F, SLV; DG1 3~/3~230V, 173/233a; 55/75KW, emc, ip - 9701-6101-00P
Artikelnummer: 23431530 | Fabrikantnummer: 9701-6101-00P | EAN: 4015081805860
Het productnummer van de fabrikant is 9701-6101-00P. Het EAN nummer is 4015081805860. Het interne artikelnummer is 23431530.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DG1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Hoogte | 1035 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Breedte | 486 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 211 A |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Max. uitgangsfrequentie | 400 Hz |
| Max. uitgangsspanning | 240 V |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 55 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 75 kW |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Diepte | 371 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Ja |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netspanning | 208 - 240 V |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Opgenomen vermogen | 2191 W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Eaton Motorsmoorspoel (3~750V 303a)
Artikelnummer: 12404830
Fabrikantnummer: 169146
Eaton Remweerstand 6ohm 18,1KW
Artikelnummer: 21263395
Fabrikantnummer: 171922
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 250a lage le
Artikelnummer: 21263468
Fabrikantnummer: 174614
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 250a
Artikelnummer: 21263633
Fabrikantnummer: 172288
Eaton Remweerstand 6ohm 9,2KW
Artikelnummer: 21263372
Fabrikantnummer: 171893
Eaton Remweerstand 6ohm 5,1KW
Artikelnummer: 21263479
Fabrikantnummer: 171913
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 400a
Artikelnummer: 21263568
Fabrikantnummer: 172289
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 400a lage le
Artikelnummer: 22354220
Fabrikantnummer: 174615
Artikelnummer: 23431530
Fabrikantnummer: 9701-6101-00P