Frequentieregelaar U/F, SLV; DG1 3~/3~400V, 205/261a, 110/132KW, emc, - 9702-6103-00P
Artikelnummer: 23431593 | Fabrikantnummer: 9702-6103-00P | EAN: 4015081798285
Het productnummer van de fabrikant is 9702-6103-00P. Het EAN nummer is 4015081798285. Het interne artikelnummer is 23431593.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DG1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Hoogte | 1035 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Breedte | 486 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Max. uitgangsfrequentie | 400 Hz |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 110 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 132 kW |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Diepte | 371 mm |
| Netspanning | 380 - 500 V |
| Max. uitgangsspanning | 500 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 205 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Ja |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Opgenomen vermogen | 2620 W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Eaton Motorsmoorspoel (3~750V 303a)
Artikelnummer: 12404830
Fabrikantnummer: 169146
Eaton Remweerstand 2ohm 102,4KW
Artikelnummer: 21263424
Fabrikantnummer: 171903
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 250a lage le
Artikelnummer: 21263468
Fabrikantnummer: 174614
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 250a
Artikelnummer: 21263633
Fabrikantnummer: 172288
Eaton Remweerstand 2ohm 54,3KW
Artikelnummer: 21263421
Fabrikantnummer: 171923
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 400a
Artikelnummer: 21263568
Fabrikantnummer: 172289
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 400a lage le
Artikelnummer: 22354220
Fabrikantnummer: 174615
Artikelnummer: 23431593
Fabrikantnummer: 9702-6103-00P