Frequentieregelaar U/F, SLV; DG1 3~/3~400V, 72/87a; 37/45KW, emc, ip21 - 9702-4008-00P
Artikelnummer: 23431567 | Fabrikantnummer: 9702-4008-00P | EAN: 4015081721481
Het productnummer van de fabrikant is 9702-4008-00P. Het EAN nummer is 4015081721481. Het interne artikelnummer is 23431567.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DG1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Hoogte | 630 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 72 A |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Max. uitgangsfrequentie | 400 Hz |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 45 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 37 kW |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Diepte | 294 mm |
| Netspanning | 380 - 500 V |
| Max. uitgangsspanning | 500 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Ja |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Breedte | 237.7 mm |
| Opgenomen vermogen | 914 W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Eaton Remweerstand 22ohm 9,2KW
Artikelnummer: 21263525
Fabrikantnummer: 171900
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 100a lage lek
Artikelnummer: 21263396
Fabrikantnummer: 174611
Eaton Remweerstand 22ohm 3,1KW
Artikelnummer: 21263550
Fabrikantnummer: 171928
Eaton Emc filter losse opstelling 3 fasen max.520 V 50/60HZ 100a
Artikelnummer: 21263569
Fabrikantnummer: 172285
Eaton Remweerstand 22ohm 5,1KW
Artikelnummer: 21263438
Fabrikantnummer: 171920
Artikelnummer: 23431567
Fabrikantnummer: 9702-4008-00P