Honeywell Draadloze deurbel met converter wit en grijs 8 tunes - DC915SCV
Artikelnummer: 20344333 | Fabrikantnummer: DC915SCV | EAN: 5004100967503
Het productnummer van de fabrikant is DC915SCV. Het EAN nummer is 5004100967503. Het interne artikelnummer is 20344333.
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Friedland Honeywell
Toon alle producten van Friedland Honeywell |
| Serie |
Draadloze deurbellen Serie 9
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Type stroom | DC |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Draadloos | Ja |
| Max. transmissiebereik | 150 m |
| Geluidssterkte | 90 dB |
| Nom. spanning | 6 - 6 V |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Friedland Honeywell
» Meer informatie over Friedland HoneywellArtikelnummer: 20344333
Fabrikantnummer: DC915SCV