Honeywell WF chime kit 150M 6tunes 84DB halo white plug-in - DC515SP2
Artikelnummer: 20344283 | Fabrikantnummer: DC515SP2 | EAN: 5004100965226
Het productnummer van de fabrikant is DC515SP2. Het EAN nummer is 5004100965226. Het interne artikelnummer is 20344283.
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Friedland Honeywell
Toon alle producten van Friedland Honeywell |
| Serie |
Draadloze deurbellen Serie 5
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Type stroom | DC |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Draadloos | Ja |
| Max. transmissiebereik | 150 m |
| Geluidssterkte | 84 dB |
| Nom. spanning | 6 - 6 V |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Friedland Honeywell
» Meer informatie over Friedland HoneywellArtikelnummer: 20344283
Fabrikantnummer: DC515SP2