Gedore SCHARENSET 2261 - 1637983
Artikelnummer: 20647872 | Fabrikantnummer: 1637983 | EAN: 4017981226103
Het productnummer van de fabrikant is 1637983. Het EAN nummer is 4017981226103. Het interne artikelnummer is 20647872.
| Klasse |
Buisschaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gedore
Toon alle producten van Gedore |
| Serie |
2261
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 320 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Greepuitvoering | Overig |
| Geschikt voor stalen buis | Nee |
| Geschikt voor kunststof buis | Nee |
| Geschikt voor buisdiameter | 16 - 25 mm |
| Rateluitvoering | Nee |
| Handvat | Overig |
| Geschikt voor rubber buis | Nee |
| Gewicht | 1050 g |
| Categorieën |
Schaar
Zaag en schaar Gereedschap |