Gedore PYPTANG 175-3" - 6437690
Artikelnummer: 12905497 | Fabrikantnummer: 6437690 | EAN: 4010886643761
Het productnummer van de fabrikant is 6437690. Het EAN nummer is 4010886643761. Het interne artikelnummer is 12905497.
| Klasse |
Pijptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gedore
Toon alle producten van Gedore |
| Serie |
175
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 670 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Greepuitvoering | Overig |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Geschikt voor max. buisdiameter | 3" |
| Met antislip voorziening | Nee |
| Geschikt voor oliefilter | Nee |
| Handvat | Overig |
| Gewicht | 3720 g |
| Spanbereik | 0 - 105 mm |
| Model | Scharnier |
| Lengte ketting/band | mm |
| Categorieën |
Waterpomptangen
Tang Gereedschap |