Gewiss I-FAST - Laadstation DC Wallbox I-fast - montagelaadstation - type 1XCCS2 + 1xcha - kabel 4M - - GWJ9013W
Artikelnummer: 26595312 | Fabrikantnummer: GWJ9013W | EAN: 8034035120749
Het productnummer van de fabrikant is GWJ9013W. Het EAN nummer is 8034035120749. Het interne artikelnummer is 26595312.
| Klasse |
Oplaadpunt elektrisch voertuig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gewiss
Toon alle producten van Gewiss |
| Serie |
I-FAST - Laadstation DC
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Met display | Ja |
| Draagbaar | Nee |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Aantal laadunits | 2 |
| Met energiemeter | Ja |
| Aantal aardlekautomaten type A | 1 |
| Met beveiligingsschakelaar | Ja |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 0 |
| Diepte | 261 mm |
| Ingangsspanning | 380 - 415 V |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 1 |
| Hoogte | 771 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 1 |
| Lengte van de laadkabel | 4 m |
| NFC (Near Field Communication) | Ja |
| 5G-netwerk standaard | Nee |
| DC reststroomdetectie | Ja |
| Lasdetectie van schakelaars | Ja |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| In netwerk op te nemen via LAN | Ja |
| Backend meegeleverd | Nee |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Ja |
| Geschikt voor netwerken als master | Ja |
| Export van oplaadlogs | Ja |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Ja |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Ja |
| Met MID-compatibele energiemeter | Nee |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Ja |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Nee |
| Verbinding via Wi-Fi | Ja |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) versie | 1.6 |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Conform de kalibratiewet | Ja |
| Uitgangsspanning bij DC | 150 - 950 V |
| Nom. aansluitvermogen | 30 kW |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 80 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0 - 20 mm² |
| Max. vermogen per laadpunt | 30 kW |
| Met sleutelschakelaar | Ja |
| Categorieën | Laadpalen |
Gewiss
Gewiss is een toonaangevende internationale speler op het gebied van energie, installatie en mobiliteit. Sinds 1970 combineren ze technologische innovatie met hoogwaardige kwaliteit om efficiënte, veilige en duurzame oplossingen te bieden voor woningen, bedrijven en industriële toepassingen. Daarnaast valt de verlichtingstak onder het merk Performance iN Lighting, een onderneming met decennialange ervaring in verlichtingsoplossingen, die door Gewiss is overgenomen om een breder scala aan hoogwaardige, energie-efficiënte verlichtingstechnologieën te bieden.
» Meer informatie over GewissArtikelnummer: 26595312
Fabrikantnummer: GWJ9013W