Gewiss NLK Groepenkast 1F,3als,9 groepen - NLK1F309
Artikelnummer: 26698474 | Fabrikantnummer: NLK1F309 | EAN: 8721516560032
Het productnummer van de fabrikant is NLK1F309. Het EAN nummer is 8721516560032. Het interne artikelnummer is 26698474.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gewiss
Toon alle producten van Gewiss |
| Serie |
NLK
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal fasen | 1 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP31 |
| Hoogte | 330 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met transparant deksel | Ja |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Kookgroep | Geen |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 9 |
| Totaal aantal groepen | 9 |
| Aantal lichtgroepen | 9 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 2 |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Diepte | 109.5 mm |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 3 |
| Inbouwdiepte | 55 - 55 mm |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Ja |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Met meter | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Bescherming hoofdschakelaar | Ja |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| RAL-nummer | |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | |
| Aantal rijen | |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | kA |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | |
| Aantal directe groepen | |
| Aantal uitgaande lijnen | 16 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gewiss
Gewiss is een toonaangevende internationale speler op het gebied van energie, installatie en mobiliteit. Sinds 1970 combineren ze technologische innovatie met hoogwaardige kwaliteit om efficiënte, veilige en duurzame oplossingen te bieden voor woningen, bedrijven en industriële toepassingen. Daarnaast valt de verlichtingstak onder het merk Performance iN Lighting, een onderneming met decennialange ervaring in verlichtingsoplossingen, die door Gewiss is overgenomen om een breder scala aan hoogwaardige, energie-efficiënte verlichtingstechnologieën te bieden.
» Meer informatie over Gewiss