Geyer Ec installatieautomaat B karakteristiek 16a 2P 2 beveiligd incl nul 2te - EC216FB
Artikelnummer: 22571211 | Fabrikantnummer: EC216FB | EAN: 8720153481892
Het productnummer van de fabrikant is EC216FB. Het EAN nummer is 8720153481892. Het interne artikelnummer is 22571211.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Geyer
Toon alle producten van Geyer |
| Serie |
Inbouwcomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 10 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 10 - 10 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Categorieën |
Installatieautomaat
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 22571211
Fabrikantnummer: EC216FB