Geyer Ec installatieautomaat C karakteristiek 32a 3P 3 beveiligd 3te - EC332C
Artikelnummer: 20283084 | Fabrikantnummer: EC332C | EAN: 8720153482349
Het productnummer van de fabrikant is EC332C. Het EAN nummer is 8720153482349. Het interne artikelnummer is 20283084.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Geyer
Toon alle producten van Geyer |
| Serie |
Inbouwcomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Nom. (meet)stroom | 32 A |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 25 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 25 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Artikelnummer: 20283084
Fabrikantnummer: EC332C