Geyer Ingraafsokkel GR0 - SXG005
Artikelnummer: 21244739 | Fabrikantnummer: SXG005 | EAN: 8720153485036
Het productnummer van de fabrikant is SXG005. Het EAN nummer is 8720153485036. Het interne artikelnummer is 21244739.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Geyer
Toon alle producten van Geyer |
| Serie |
Buitenopstallingskasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 590 mm |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Sokkel compleet |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Hoogte | 950 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Geyer Gey sokkelvulling 25LTR
Artikelnummer: 20546641
Fabrikantnummer: 95075