Geyer Sokkel 750x1000x350 R7032 - RVF10
Artikelnummer: 22575375 | Fabrikantnummer: RVF10 | EAN: 8720153484350
Het productnummer van de fabrikant is RVF10. Het EAN nummer is 8720153484350. Het interne artikelnummer is 22575375.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Geyer
Toon alle producten van Geyer |
| Serie |
Buitenopstallingskasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 750 mm |
| Uitvoering | Sokkel compleet |
| Hoogte | 1000 mm |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Diepte | 350 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Geyer Gey sokkelvulling 25LTR
Artikelnummer: 20546641
Fabrikantnummer: 95075