GGK Mini kabelkanaal 10x20 2MTR ppo wit ral9010 halogeenvrij - 4107
Artikelnummer: 20407079 | Fabrikantnummer: 4107 | EAN: 4018475278561
Het productnummer van de fabrikant is 4107. Het EAN nummer is 4018475278561. Het interne artikelnummer is 20407079.
| Klasse |
Leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
GGK
Toon alle producten van GGK |
| Serie |
MINI Leidingkoker
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 22 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Lengte | 2000 mm |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Hoogte | 10 mm |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Uitvoering deksel | Los |
| Leverbaar op rol | Nee |
| Nuttige doorsnede | 142 mm² |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Leidingkoker
Kabelkokers Installatiebuis kabelgoot |
Artikelnummer: 20407079
Fabrikantnummer: 4107