GGK Mini kabelkanaal 10x10 verp 5x2mtr PVC wit ral9010 foamtape - ZF12570
Artikelnummer: 20407288 | Fabrikantnummer: ZF12570 | EAN: 4018475339712
Het productnummer van de fabrikant is ZF12570. Het EAN nummer is 4018475339712. Het interne artikelnummer is 20407288.
| Klasse |
Leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
GGK
Toon alle producten van GGK |
| Serie |
MINI Leidingkoker
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 10 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Lengte | 2000 mm |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Hoogte | 10 mm |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Uitvoering deksel | Los |
| Leverbaar op rol | Nee |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Nuttige doorsnede | 95 mm² |
| Met beschermfolie | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Categorieën |
Leidingkoker
Kabelkokers Installatiebuis kabelgoot |
Artikelnummer: 20407288
Fabrikantnummer: ZF12570