Gigamedia Vloer patchkast SP ar dubbel tol 19" 47he 800x1000mm zwart - GGM 7047810SPPTD
Artikelnummer: 23884735 | Fabrikantnummer: GGM 7047810SPPTD
Aanvullende informatie
Geschroefd stalen frame op in hoogte verstelbare poten.2 in diepte verstelbare voorste 19" achterprofielen met U-markering (gegalvaniseerd staal).Dubbele deur achteraan van massief plaatstaal, opening onder 190°, afsluitbaar door verzonken draaigreep met sleutelslot (nr. 333).Verwijderbare zijpanelen, ontworpen voor snelle installatie en verwijdering van buitenaf, afgesloten met 2 grendels en 1 sleutelslot (nr. 333).Dak met ventilatieopeningen en kabeldoorvoer aan de achterzijde (800 mm brede kasten hebben ook uitsparingen aan de zijkant).Solide basis met kabeldoorvoer aan de achterzijde (800 mm brede rekken hebben ook uitsparingen aan de zijkant).Capaciteit : 47 UBreedte : 800 mmDiepte : 1000 mmKleur : RAL 9005Draagvermogen : 900 kg
Specificaties
| Klasse |
Netwerk-/serverkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 9005 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 47 |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Ja |
| Soort ventilatie | Passief |
| Demontabel | Ja |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Met sokkel | Nee |
| Montageniveau | Voorzijde en achterzijde |
| Met dakplaat | Ja |
| Met aarding | Nee |
| Met frontdeur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 2255 mm |
| Rastermaat | 19 Inch |
| Materiaal deur achterzijde | Staal |
| Vergrendeling rugzijdige deur | Tweepunts |
| Met verticale kabelgeleiding | Nee |
| Max. belastbaarheid | 900 kg |
| UNSPSC Code | 39121300 |
| Model | Met vast raam |
| Met zijwand | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gigamedia
» Meer informatie over Gigamedia
Huidige product
Gigamedia Vloer patchkast SP ar dubbel tol 19" 47he 800x1000mm zwart
Artikelnummer: 23884735
Fabrikantnummer: GGM 7047810SPPTD