Gigamedia 4P 19" tele.legb.D=400 zwart - GGM ALEG400N
Artikelnummer: 10581847 | Fabrikantnummer: GGM ALEG400N | EAN: 3700575926176
Het productnummer van de fabrikant is GGM ALEG400N. Het EAN nummer is 3700575926176. Het interne artikelnummer is 10581847.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| Breedte | 410 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Diepte | 400 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Uitvoering | Glijrail |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |