Gigamedia 4P 19" tele.legb.D=600 zwart - GGM ALEG600N
Artikelnummer: 10581853 | Fabrikantnummer: GGM ALEG600N | EAN: 3700575926190
Het productnummer van de fabrikant is GGM ALEG600N. Het EAN nummer is 3700575926190. Het interne artikelnummer is 10581853.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| Breedte | 410 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Diepte | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Uitvoering | Glijrail |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |