Gigamedia Bodemplaat 800x1200 zwart - GGM ALSPF812N
Artikelnummer: 11941699 | Fabrikantnummer: GGM ALSPF812N | EAN: 3700575937219
Het productnummer van de fabrikant is GGM ALSPF812N. Het EAN nummer is 3700575937219. Het interne artikelnummer is 11941699.
Voor het afdekken van de bodemopening van de kast, met kabelinvoermogelijkheden.Eigenschappen: Kleur: RAL 9005; Bevestiging: onderaan de kast; Geschikt voor alle bekabelingskasten van het type GIGARACK serie 250 (afhankelijk van hun breedte en diepte).
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Breedte | 800 mm |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 1200 mm |
| Diepte | 1200 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 2033 mm |
| CBS-nummer | 201002 |
| Categorieën | Groepenkasten |