Gigamedia Rack componenten uitbouw kast 19"-montagerek H44,45MM B430MM D400MM - GGM ELEF400N
Artikelnummer: 11942947 | Fabrikantnummer: GGM ELEF400N | EAN: 3700575927241
Het productnummer van de fabrikant is GGM ELEF400N. Het EAN nummer is 3700575927241. Het interne artikelnummer is 11942947.
Bedoeld voor de inbouw van zware (niet rack monteerbare) toestellen.
Eigenschappen:
• Formaat: 19 inch;
• Hoogte: 1HE;
• Nuttige breedte: 435mm.;
• Nuttige diepte: 400mm.;
• Toelaatbare belasting: 100kg.;
• Open: ja;
• Kleur: RAL9005;
• Bevestiging: aan de 19-inch-voor- en achterprofielen;
• Voor het bevestigen is de set met 19-inch-achterprofielen nodig;
• Geschikt voor alle bekabelingskasten van het type GIGARACK, serie 70;
(afhankelijk van hun diepte).
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 430 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Diepte | 400 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Uitvoering | 19-montagerek |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Max. belastbaarheid | 100 kg |
| CBS-nummer | 201002 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gigamedia
» Meer informatie over GigamediaArtikelnummer: 11942947
Fabrikantnummer: GGM ELEF400N