Gigamedia Legbord componenten uitbouw kast 19"-montagerek H88,9MM B440MM D375MM - GGM ARPLM375N
Artikelnummer: 11213683 | Fabrikantnummer: GGM ARPLM375N | EAN: 3700575900077
Het productnummer van de fabrikant is GGM ARPLM375N. Het EAN nummer is 3700575900077. Het interne artikelnummer is 11213683.
Bedoeld voor de inbouw van kleine (niet rack monteerbare) toestellen.
Eigenschappen:
• Formaat: 19 inch;
• Hoogte in HE: 2HE;
• Nuttige breedte: 440mm.;
• Nuttige diepte: 375mm.;
• Toelaatbare belasting: 20 kg.;
• Open: ja;
• Kleur: RAL 9005;
• Bevestiging: aan de 19-inch-voorprofielen;
• Geschikt voor alle 19-inch-datakasten.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 440 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering | 19-montagerek |
| Diepte | 375 mm |
| Hoogte | 88.9 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 483 mm |
| CBS-nummer | 201002 |
| Max. belastbaarheid | 20 kg |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gigamedia
» Meer informatie over GigamediaArtikelnummer: 11213683
Fabrikantnummer: GGM ARPLM375N